Kariyer

UZAY PLATFORM

Kariyer

Uzay Platform kuruluşundan bu yana hedefini yüksek tutarak faaliyet gösterdiği sektörde liderlik yapısını korumayı ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamayı amaçlamıştır.

Bu vizyonda oluşturulan İnsan Kaynakları Politikamız, firmamızın stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda çalışanlarının en önemli başarı anahtarı olduğuna inanarak insan gücü ihtiyacını karşılamak ve bu gücün en verimli biçimde devamlılığını sağlamaktır.

Bu kapsamda temel ilkelerimiz;

Şirketimize yenilik ve değişimlere açık, girişimci, dinamik, sonuç odaklı, sadakat ve dürüstlükten ödün vermeyen çalışma arkadaşları kazandırmak.
Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve kuruma olan bağlılıklarını ön planda tutmak.
Çalışanlarımızla şeffaf ve açık ilişkiler kurulmasını sağlayacak yönetim politikası izlemek ve bu politikanın devamlılığını sağlamak.
Çalışanlarımıza hem bireysel hemde mesleki anlamda sürekli eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlayarak yetkinlikleri doğrultusunda kariyer planlaması yapmak ve verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak.
Çalışanlarımızın fikirlerini ifade edebilecekleri uygun ortamlar yaratmak ve bu fikirlerin şirket hedefleri doğrultusunda değerlendirilmesini sağlamak.
Çalışanlarımızın maddi ve manevi hakları gözetilerek huzurlu ve profesyonel bir çalışma ortamı yaratmak.

UZAY PLATFORM

Başvuru Formu

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right